Jump to content
Sign in to follow this  
Cogina

Portalofiu Cogina

Recommended Posts

IGN:Cogina

Gradul tau:Helper

Sanctiuni: 3, Mute-urii cele mai multe 

1. {link poza de pe imgur.com (dovada) & numele celui sanctionat & sanctiune & motiv}Yannis Limbaj 

2. {link poza de pe imgur.com (dovada) & numele celui sanctionat & sanctiune & motiv}Mute MrHippyPanda Limbaj in /ac 

3. {link poza de pe imgur.com (dovada) & numele celui sanctionat & sanctiune & motiv}Warn and Mute ProPlayerRoblox spam in /ac

COPIL HANDICAPAT.PNG

Dovada mute copil handicapat.PNG

Asta face parte tot din portafoliu, poza aia cu kills e pentru a vedea ca nu am stat afk, si ca vreau sa ma dau mare ca am facut 200 kills ,Ceawww 

UPPPP COGINAAAAAAAAAAAAAAAAAA POZA NR 2.PNG

Nu stiu daca se vede, dar daca nu se vede imi puteti da mesaj pe privat pe discord pentru dovada : LinQ3969

image.png.674a2b4f27ca9e7698a2b3a91f2b893f.pngNu ma lasa sa pun video, asa ca aritstu din mine reuseste sa scoata dovada cu hack-ul, Nu este Hack? daca va uitati langa el, se pot vedea particule. asta inseamna ca m-a lovit de la dista accea de block-uri, de le 5 block-uri, nu este hack? Daca zici ca nu este hack ai nevoie de ochelari sincer sa fiu. Baiatu a si recunoscut ca avea hack dar nu am reusit sa ii fac ss, dar Oricum puteti vedea clar ca are hack.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this